przejdź do treści strony
Używamy plików "cookies" w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do zbierania zagregowanych statystyk. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tu. x
Jesteś tutaj: Strona główna » Wolontariat » Znajdź Koordynatora WWP »
A+ a-

Lista koordynatorów

 
 

Lista koordynatorów projektu "Nie taki prąd straszny" i "W kontakcie z naturą KIDS"

ENEA S.A.

Office Skalar Center
ul. Górecka 1
60-201 Poznań

Agnieszka Leśniewicz
tel. +48 / 61 884 52 86, tel. kom. +48 695 150 274
agnieszka.lesniewicz@enea.pl

ENEA Operator Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 58 - bud. I
60-479 Poznań
Wiktor Kubacki
tel. +48 / 61 856 12 46
tel. kom. +48 / 693 741 721
wiktor.kubacki@operator.enea.pl
ENEA Operator Sp. z o.o.
OD Zielona Góra
ul. Zacisze 15
65-775 Zielona Góra

Agnieszka Stołpiak
tel. +48 / 68 328 17 16
agnieszka.stolpiak@zgora.operator.enea.pl

ENEA Operator Sp. z o.o.
OD Gorzów Wlkp. 
ul. Sikorskiego 37
66-400 Gorzów Wlkp.

Anna Świerczyńska  
tel. +48 / 95 721 76 12
agnieszka.swierczynska@gorzow.operator.enea.pl

ENEA Operator Sp. z o.o.
ZZD Szczecin
ul. J. Malczewskiego 5-7
71-616 Szczecin

Bogusław Macal
tel. +48 / 91 813 52 51
tel. kom. +48 / 601 713 843
boguslaw.macal@szczecin.operator.enea.pl

ENEA Operator Sp. z o.o.
OD Bydgoszcz 

Alicja Chwiłka

tel. +48 /52 374 22 98 
alicja.chwilka@bydgoszcz.operator.enea.pl

Enea Wytwarzanie SA
Świerże Górne, gmina Kozienice
26-900 Kozienice 1

Agnieszka Dutkowska
tel. +48 / 48 611 51 60
Agnieszka.Dutkowska@ewsa.pl

BHU SA
ul. Strzeszyńska 58 - bud B
60-479 Poznań
Anna Dolska
tel. +48 / 61 856 13 69
anna.dolska@bhu.com.pl
ENEA Centrum
ul. Górecka 1
60-201 Poznań

Agnieszka Remiasz
tel. +48 / 61 884 58 20                                                                agnieszka.remiasz@enea.pl

Energobud Leszno Sp. z o.o.
Gronówko 30
64-111 Lipno
Katarzyna Witkiewicz
tel. +48 / 65 525 69 06
katarzyna.witkiewicz@energobud.pl
 
Elektrownie Wodne Sp. z o.o.
ul. Warszawska 43
61-028 Poznań
Dagmara Lewandowska
tel. +48 / 61 884 54 44
tel. kom. +48 / 695 341 308
dagmara.lewandowska@energopartner.com.pl
Miejska Energetyka Cieplna
Sp. z o.o. Piła
ul. Kaczorska 20
64-920 Piła

Tomasz Trzciński

tel. +48 / 67 215 16 51 
tomasz.trzcinski@mecpila.pl

ENEOS Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 58
60-479 Poznań

Dorota Ślużyńska
tel. +48 / 61 856 17 02
tel. kom. +48 / 693 790 933
dorota.sluzynska@eneos.pl

Energomiar Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 58 - bud B
60-479 Poznań

Agnieszka Małecka
tel. +48 / 61 856 17 25
agnieszka.malecka@enea.pl

Paweł Cichoń
energomiar@energomiar.pl

ENERGO-TOUR Sp. z o.o.
ul. Marcinkowskiego 27
61-745 Poznań

Piotr Żuberek

tel. +48 / 61 856 11 05 
piotr.zuberek@energo-tour.com.pl

   
   
 

Koordynator Programu Wspierania Wolontariatu Pracowniczego w Grupie ENEA

Paulina Lembicz-Patecka
tel. +48 / 61 884 52 99
paulina.lembicz-patecka@enea.pl

 

Lista koordynatorów projektu "Pierwsza pomoc - ratownictwo przedmedyczne"

ENEA Operator Sp. z o.o. OD Poznań
ul. Strzeszyńska 58 - bud. I
60-479 Poznań

Wiktor Kubacki

wiktor.kubacki@operator.enea.pl 

tel. 693 741 721 

ENEA Operator Sp. z o.o. OD Zielona Góra
ul. Zacisze 15
65-775 Zielona Góra

Robert Sawicki

robert.sawicki@zgora.operator.enea.pl 

tel. 695 253 011 

ENEA Operator Sp. z o.o. OD Gorzów Wlkp. 
ul. Sikorskiego 37
66-400 Gorzów Wlkp.

Patryk Jarosz

patryk.jarosz@gorzow.operator.enea.pl 

tel. 609 655 060 

ENEA Operator Sp. z o.o. ZZD Szczecin
ul. J. Malczewskiego 5-7
71-616 Szczecin

Bogusław Macal

boguslaw.macal@szczecin.operator.enea.pl 

tel. 601 713 843 

ENEA Operator Sp. z o.o.
OD Bydgoszcz 

ul. Warmińskiego 8 

85-950 Bydgoszcz

Małgorzata Nowakowska

gosia.nowakowska@bydgoszcz.operator.enea.pl 

te. 693 740 718